Клубна изложба на КК „ЧЕРЕН ТЕРИЕР – БЪЛГАРИЯ“

На 19,11,2016 г в София се проведе XII тата специализирана ,монопродна изложба на Клуб „ЧЕРЕН ТЕРИЕР – България!

Нашият Odin Jhamalitsa се представи в клас млади,в много силна конкуренция той зае първото място и стана Млад Клубен Шампион 2016 г,също така получи сертификат за Кандидат Млад Шампион на Международния Клуб “ Руски Черен Териер“.Ето и пълните резултати:

odaspecialka2016
Oda Jhamalitsa 16 month old
odinspecialka2016
Odin Jhamalitsa 16 monts old

XII SPECIALITY CLUB SHOW OF BLACK RUSSIAN TERRIER IN BULGARIA 2016
SOFIA 19.11.2016
EXPERT:PETRU MUNTEAN (RO)

Class junior – male
1.Adam Racy Style Russkiy Bogatyr PK 34158 – Exellent 2
(Konstantin Velikiy iz Russkoi Dinastii x Adam Racy Style Aleksandra) born 03.12.2015
Breeder: Kotelnikov D.S. RUS
Owner:Sergei Kandaurov Sofia Bulgaria

2.Luchar-Voin Noch na Kupalu PK 34159/16 – Very good
(Atas!Prosto Atas Vivat Poltava x Gospozha Udacha Noch na Kupalu) born 20.12.2015
Breeder: Diana Didkivskaya UA
Owner:Ivan Parvanov – Sofia, Bulgaria

3.Odin Jhamalitsa PK 30134/15 – Exellent 1 ,Junior Club Champion,BOB -2
(Bereginya Yanychar x Yorda Jhamalitsa) born 22.07.2015
Breeder:Ivan Stalev – BG
Owner: Ivan Stalev – Blagoevgrad,Bulgaria

4.Oscar Jhamalitsa PK 30133/15 Exellent 3
(Bereginya Yanychar x Yorda Jhamalitsa) born 22.07.2015
Breeder:Ivan Stalev – BG
Owner: Raina Proshina – Blagoevgrad,Bulgaria

Class open – male
5.Arkan PK 24572/14 – Exellent
(Dum Dum Jhamalitsa x Moskvorechie Bozhena) born 18.11.2013
Breeder:Milenko Vucetic –Serbia
Owner:Miroslav Tonchev – Sofia ,Bulgaria

Class champions-male
6.Shaman Ter,Avalon UKU.0145407 – Exellent 1,Club Champion,BOB
(Sibirski Medved Budimir Taezhniy Car x Antares Yarkaya Zvezda Ter,Avalon) born:25.10.12
Breeder:Lyubnitskaya Elena UA
Owner: Lyubnitskaya Elena – Dnepropetrovsk,Ukraina

7.Kron Cheren Bogatir PK 22573/13 – Exellent 2
(Erbap Jhamalitsa x Black Balkan Lion Gospozha Udacha) born:30.05.2013
Breeder:Todor Atanasov BG
Owner: Milena Peicheva – Sofia,Bulgaria

FEMALE
Junior class – female
8.Secret Zone Bloody Mary PK 34647/16 – Exellent 1 ,Junior Club Champion,BOB 3
(Black Recording Angel Extra Boy x Cara Dzsin Keysi) born 27.01.2016
Breeder:Szikszai Zoltanne HU
Owner:Nadya Dyankova Sofia,Bulgaria

9.Oda Jhamalitsa PK 30139/15 – Exellent 2
(Bereginya Yanychar x Yorda Jhamalitsa) born 22.07.2015
Breeder:Ivan Stalev – BG
Owner: Teofil Filov – Sofia,Bulgaria

Open class – female
10. Black Balkan Lion Istoriya Pobedy PK 18000/11 – Very good
(Dan Gavrilich Jhamalitsa x Black Balkan Lion Gospozha Udacha) born: 14.10.2011
Breeder:Todor Atanasov BG
Owner:Milena Raykina – Pazardjik, Bulgaria

11.Zhaima Jhamalitsa PK 15892/11 – Exellent 3
(Horobre Serdce Faramir x Uvertyra iz Chigasovo) born: 02.12.2010
Breeder: Ivan Stalev BG
Owner:Borislav Stamenov – Sofia, Bulgaria

12.Kayen Cheren Bogatir PK 22574/13 – Exellent 1,Club Champion,BOB 4
(Erbap Jhamalitsa x Black Balkan Lion Gospozha Udacha) born:30.05.2013
Breeder:Todor Atanasov BG
Owner: Todor Atanasov – Pazardjik,Bulgaria

13.Lyubima Jhamalitsa PK 23021/13 – Exellent 2
(Dan Gavrilich Jhamalitsa x Sibirski Medved Mavra Doch Stavra) born:13.07.2013
Breeder:Ivan Stalev BG
Owner:Maya Balasheva – Kazanluk,Bulgaria
Class Champions – female
14.Zhadra Jhamalitsa PK 15891/11 – Exellent 1
(Horobre Serdce Faramir x Uvertyra iz Chigasovo) born: 02.12.2010
Breeder: Ivan Stalev BG
Owner:Emilyana Stoyanova – Sofia, Bulgaria
Class veteran – female
15.Uvertyra iz Chigasovo PK 11881/09 – Exellent 1,BEST VETERAN
(Rusich x Nochnaya Nimfa iz Chigasovo) born:06.01.2008
Breeder:Morozov Y. RUS
Owner:Albena Stoyanova


Comments are closed.